خرید فروش اینترنتی

جستجو

فروشگاه اینترنتی گیرنده

 

صفحه ویژه همکاری در فروش سایت گیرنده

 

سیستم همکاری در فروش

سیستم مشارکت در فروش

همکاری در فروش معتبر

کسب درامد اینترنتی

سیستم همکاری در فروش
توضیحات مربوط به سیستم همکاری در فروش سایت گیرنده


فروشگاه اینترنتی گیرنده طرح ویژه ای برای همکاری با وبمستر ها و صاحبان سایت ها تدارک دیده است. شما وبمستر عزیز میتوانید با شرکت در این طرح درآمدی تضمین شده و ماهیانه از سایت خود داشته باشید.


در مقابل سیستم های کلیکی که دارای مشکلاتی همچون عدم شمارش کلیک ها , عدم پرداخت و تسویه حساب صحیح, قرار دادن سقف مالی برای پرداخت , عدم شفافیت در نحوه محاسبه کلیک ها,استفاده از کدهای بعضا آلوده که رتبه و بازدید سایت شما را کاهش میدهند و البته درآمد نه چندان زیاد …هستند


سیستم همکاری در فروش گیرنده راهی را در مقابل شما عزیزان قرار میدهد که به دور از مشکلات ذکر شده درآمدی بالا و تضمین شده داشته باشید.


پذیرش نمایندگی فروش در سیستم تجارت الکترونیک گیرنده


پرداخت 30 تا 50 درصد از فروش محصولات


این یک فرصت بی نظیر است

همکاری در فروشبرتری سیستم مشارکت در فروش گیرنده نسبت به سیستمهای مشابه چیست ؟؟

۱ ) پرداخت تا ۵۰% درصد از فروش محصولات به عنوان پورسانت

2 ) وجود محصولات متنوع و مهمتر از آن پر طرفدار و پر فروش در فروشگاه

3 ) تسویه حساب کاملا شفاف و منظم از سوی یکی از ۵ شرکت برتر تجارت الکترونیک ایران

4 ) امکان پارک دامین به کلیه کاربران با تمام محصولات با آپدیت اتوماتیک ((ایجاد فروشگاه اینترنتی مستقل رایگان))

۵ ) امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده در پنل

6 ) گزارشات کامل و دقیق بر اساس میزان فروش و کالاهای فروخته شده وب مستر و تمام زیر مجموعه ها

7 ) تماس تلفنی تضمین شده با تک تک سفارش دهندگان برای اطلاع و تائید سفارش

۸ ) ۵۰۰۰ تومان پاداش حق عضویتبرای دیدن نحوه و چگونگی انجام مراحل تبلیغات ابتدا عضو سیستم شوید تا مسئولین پشتیبانی در کمترین زمان شما را رهنمایی کنند


فرصت را از دست ندهید و همین حالا برای عضویت اقدام کنید


در زیر به سوالات احتمالی شما دوستان عزیز در باره سیستم همکاری در فروش پاسخ داده شده است.

- روش کسب درآمد در این سیستم چگونه است؟

در این سیستم, شما تبلیغات ما را در سایت خود قرار میدهید و به ازای هر خریدی که از طریق سایت شما انجام شود درصدی ازقیمت کل جنس فروخته شده را به عنوان پورسانت دریافت میکنید.)- از کجا مشخص میشود که خرید از طریق سایت ما انجام شده؟

لینکی که ما به شما میدهیم تا در سایت خود قرار دهید اختصاصی و ویژه سایت شما میباشد .در کنار لینک ها پنلی اختصاصی نیز به شما داده میشود که در آن تمام جزییات محصولات فروخته شده از قبیل : تعدادمحصولات فروخته شده , کل پورسانت شما و … نمایش داده میشود.- چه تضمینی هست که بعد فروش توسط ما پنل مانند بسیاری از سیستم های کلیکی پاک نشود؟

فروشگاه آنلاین گیرنده اصل صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده است. با این حال پنل شما از طرف شرکتهای معتبر گیرنده ارایه میشود و سیستم آن بصورتی است که در صورت فروش حتی یک محصول از طرف شما پاک کردن آن مقدور نمیباشد.- زمان پرداخت پورسانت ها کی و نحوه آن چگونه است؟

هنگامی که خرید از طریق سایت شما انجام شود و محصول به دست خریدار برسد و پس از آن هزینه آن به دست ما برسد محصول بصورت اتوماتیک و از طرف پست وصول شده حساب میشود و تسویه حساب , پورسانت محصولات وصول شده (که در پنل بصورت دقیق مشخص شده) به حسابتان واریز میشود.- درآمد من از این سیستم چقدر است؟

مبلغ در آمدتان بسته به سایت و بازدیدی که سایت شما دارد متفاوت است. اما با ذکر مثال میزان در آمد را که با سیستم های کلیکی غیر قابل مقایسه است نشان میدهیم.

فرض کنید سایت شما ۵۰۰۰ بازدید روزانه دارد. اگر تنها ۲% از بازدید کنندگان شما روی تبلیغات کلیک کنند (یعنی ۱۰۰ نفر) و تنها ۱۰% از کسانی که کلیک کرده اند (یعنی ۱۰ نفر) خرید انجام دهند شما روزانه پورسانت ۱۰ خرید را دریافت میکنید.

محصولاتی که شما تبلیغ میکنید قیمتی بین ۶۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ تومان دارند و جزو پرفروش ترین های ما هستند. اگر بطور میانگین قیمت محصول فروخته شده را حتی کمتر از مقدار میانگین یعنی ۹۰۰۰ تومان فرض کنیم شما بابت هر خرید مثلا ۳۰% یعنی ۲۷۰۰ تومان دریافت میکنید. که با حساب ۱۰ خرید در روز, روزانه ۲۷۰۰۰ تومان و ماهانه ۸۱۰,۰۰۰ تومان در آمد تضمین شده کسب میکنید.

البته این فقط یک مثال بود برای روشن شدن سطح درآمد شما در این سیستم و مقایسه آن با سیستم های کلیکی. با شرایط همین مثال و با در نظر گرفتن بهترین شرایط سیستم های کلیکی یعنی هر کلیک ۱۰۰ تومان و حساب شدن تمام کلیک ها, شما میتوانید تنها ۳۰۰,۰۰۰ تومان در آمد داشته باشید که حتی به نصف درآمد شما در سیستم ما نمیرسد.

و باز هم توجه داشته باشید که در این مثال ما شرایط حداقلی را مثل خرید تنها ۰.۲% بازدید کنندگان شما (۱۰ نفز از ۵۰۰۰ نفر) , قیمت محصولات ۹۰۰۰ تومان و … را در نظر گرفتیم. در حالی که در عمل میزان خرید ها بیشتر از درصد ذکر شده و قیمت میانگین محصولات بالاتر از ۹۰۰۰ تومان است.

در تصاویر زیر نمونه پنلی را که ما از طرف شرکت پارس پیک به شما میدهیم مشاهده میفرمایید.(برای مشاهده تصاویر در اندازه واقعی روی عکس ها کلیک کنید)

سیستم همکاری در فروش
سیستم همکاری در فروش

روش های کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش گیرنده :

روش اول) تبلیغ و فروش مستقیم محصولات گیرنده و گرفتن پورسانت از هر فروش در فضای اینترنت
مراحل :
عضویت در سیستم کسب درآمد گیرنده
 مطالعه روشهای تبلیغ ارائه شده در پنل کاربریتان
خرید محصولات گیرنده توسط مشتریان از طریق لینک متعلق به شما که در پنل کاربریان قرار دارد
واریز پورسانت به حساب بانکی شما دو بار در ماه (کلیه تراکنش ها و خریدهای مشتریان که از طریق لینک شما انجام گرفته باشد در پنل کاربریتان قابل رهگیری می باشد و امکانات کاملی برای کنترل صحت فعالیتها در اختیار شما قرار داده شده است)

روش دوم) درآمد از طریق جذب فروشنده و استفاده از مشوقها و پاداشهای گیرنده

روشهای فوق به صورت کلی بیان گردید و برای اطلاع از جزئیات بایستی عضو سیستم شده و بخش های مختلف پنل کاربریتان را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.

روشهایی که شما می توانید از هر کدام از آنها به تنهایی و یا با هم برای تبلیغات و بازاریابی و کسب درآمد استفاده نمائید به شرح زیر است :
تبلیغ محصولات یا خدمات در سایت و یا وبلاگ خودتان (دانش فنی زیادی لازم ندارد و ما به شما در این زمینه کمک می کنیم) یا تبلیغات از طریق ایمیل ، تبلیغات در گروه های یاهو و گوگل و سایتهای متنوع اینترنتی مشابه ایستگاه و غیره ، تبلیغات در اتاقهای چت یاهو و غیره ، تبلیغات به وسیله بازاریابی در سطح شهر ، تبلیغات تلفنی ، استفاده از پوستر و بروشور و یا هر روش دیگر که خودتان برای تبلیغات مناسب دیدید و یا هر روش تبلیغی که ابداع کنید و ما هم در پیشرفت کارتان به شما کمک می کنیم.
 


نکات مهم در تکمیل فرم ثیت نام در سیستم کسب درآمد:

۱) شماره حساب بانکی شما حتماً سیبای ملی یا سپهر صادرات باشد و در صورت امکان شماره ۱۴ رقمی کارت را نیز برای واریز کارت به کارت وارد نمائید. اگر کارت سیبا یا سپهر ندارید لطفاً جهت افتتاح حساب اقدام نمائید تا واریزیها برای شما سریعتر انجام گیرد.


2) پس از پایان عضویت ، حساب شما بلافاصله فعال می شود و ایمیل فعال سازی برای شما ارسال می شود، لطفاً قسمت Bulk ایمیل خود را نیز ملاحظه کنید چون احتمال دارد ایمیل فعال سازی به این قسمت برود.


3) پس از اتمام عضویت شما می توانید وارد پنل خود شده و کسب درآمد خود را آغاز نمائید.لطفا به مواردی که پس از عضویت در سیستم همکاری در فروش گیرنده بایستی به انها توجه داشت را در زیر مطالعه فرمائید● لطفاً وارد پنل کاربری خود شده و توضیحات تکمیلی کار و انواع روشهای همکاری خارج از اینترنت و روی اینترنت را مشاهده نمائید. در صورت همکاری مناسب ، ماهیانه درآمد بسیار خوبی خواهید داشت.● شما همکار عزیز میتوانند با استفاده از هر شیوه تبلیغاتی مانند بنر , لینک , ارسال ایمیل تبلیغاتی مجاز و غیر اسپم و غیره به کسب درآمد از فروشگاه مشارکت در خرید فروش سایت بزرگ گیرنده بپردازند.● شما میتوانید با استفاده از لینکهای مستقیمی که در پنل اختصاصی شما و برای شما ایجاد می شود محصولات را از طریق ارسال ایمیل تبلیغاتی مجاز و غیر اسپم به دوستان خود تبلیغ نمایید. بدیهی است که هر بازدید کننده ای که از طریق تبلیغات شما (کد و یا لینک مستقیم اختصاصی شما ) وارد سایت مشارکت در خرید فروش سایت بزرگ گیرنده شود هر خریدی که انجام دهد پورسانت آن به حساب شما منظور می شود.● گیرنده واریز درصد سهم شما از فروش محصولات را تضمین می کند. و در صورت درخواست شما به صورت موردی واریزی ها در چند مرتبه و زمان دلخواه شما انجام خواهد گرفت.● در این سیستم فروشگاه مشارکت در خرید فروش سایت بزرگ گیرنده برای هر محصول , درصد ثابتی از کل قیمت محصول را بابت هزینه تبلیغات مشخص مینماید که بعد از فروش قطعی آن محصول , درصد مربوطه به حساب تبلیغ کننده واریز می شود.● تبلیغ کننده میتواند گزارش کامل سفارشها و آخرین وضعیت آنها را در پنل اختصاصی خود مشاهده نماید.همانطور که متوجه شدید میزان در آمد و شفافیت مالی این روش با هیچ سیستم دیگری قابل مقایسه نیست. در این سیستم بر خلاف سیستمهای همکاری در فروش دیگر هیچگونه درصدی بابت کارمزد از در آمد شما کسر نمیگردد و تمام درآمد به هر میزان به حسابتان واریز میشود.اگر در مورد این سیستم کسب درآمد سوالی دارید میتوانید با شماره همراه 09396638659 (فزونی) تماس بگیرید.و یا از طریق پست الکترونیک زیر با ما مکاتبه کنید:Info@Girande.com

 

 

کلمات کلیدی همکاری در فروش مشارکت در فروش به زبان انگلیسی :

همکاری در فروش
خرید اینترنتی همکاری در فروش
خرید همکاری در فروش
مشارکت در فروش
خرید اینترنتی مشارکت در فروش
خرید پستی مشارکت در فروش
خرید پستی همکاری در فروش
خرید نقدی همکاری در فروش
خرید ارزان همکاری در فروش
خرید نقدی مشارکت در فروش
خرید ارزان مشارکت در فروش
خرید آنلاین مشارکت در فروش
فروش همکاری در فروش
فروش پستی همکاری در فروش
فروش اینترنتی همکاری در فروش
فروش مشارکت در فروش
فروش پستی مشارکت در فروش
فروش اینترنتی مشارکت در فروش
خرید آنلاین همکاری در فروش
فروش ارزان همکاری در فروش
فروش نقدی همکاری در فروش
فروش ارزان مشارکت در فروش
فروش نقدی مشارکت در فروش

  

 

عرضه خاص ترین محصولات اینترنتی در

فروشگاه اینترنتی گیرنده

خرید فروش اینترنتی

برچسبهای همکاری در فروش مشارکت در فروش :

همکاری در فروش,خرید اینترنتی همکاری در فروش,خرید همکاری در فروش,خرید پستی همکاری در فروش,خرید نقدی همکاری در فروش,خرید ارزان همکاری در فروش,خرید آنلاین همکاری در فروش,فروش همکاری در فروش,فروش پستی همکاری در فروش,فروش اینترنتی همکاری در فروش,فروش ارزان همکاری در فروش,فروش نقدی همکاری در فروش , دستگاه مشارکت در فروش,خرید اینترنتی دستگاه مشارکت در فروش,خرید پستی دستگاه مشارکت در فروش,خرید نقدی دستگاه مشارکت در فروش,خرید ارزان دستگاه مشارکت در فروش,خرید آنلاین دستگاه مشارکت در فروش,فروش دستگاه مشارکت در فروش,فروش پستی دستگاه مشارکت در فروش,فروش اینترنتی دستگاه مشارکت در فروش,فروش ارزان دستگاه مشارکت در فروش,فروش نقدی دستگاه مشارکت در فروش,مشارکت در فروش

 
 
 

  منوی اصلی

صفحه نخست

همکاری در فروش

خرید نقدی

خرید عمده

خرید دستی

گارانتی محصولات

لیست هدایا

جدیدترین محصولات

رهگیری محصولات

فهرست مقالات

تماس با ما

تبادل لینک

 

طبقه بندی محصولات

خرید آرایشی بهداشتی

خرید لوازم ورزشی تناسب اندام

خرید لوازم خانه و آشزخانه

خرید لوازم و اثاثیه منزل

خرید وازم جانبی

خرید وشاک مد و لباس

خرید ساعت مچی

خرید عینک آفتابی

خرید طر و ادکلن

خرید زیور آلات و بدلیجات

خرید انواع ماساژور

متفرقه

09396638659

ساعت کاری 10 تا 20

لیست محصولات خانه و آشپزخانه

الکترا ۳۵۰ Electra350

پرو وی آیر پن Pro V Air Pan

استرچ لید Stretch Lid

نایف شارپنر knife sharpener with suction pad

راکت شف Rocket Chef

لیست محصولات ورزشی و تناسب اندام

سلولز ۵۰۰۰ Celluless 5000

آب فلایر Ab Flyer

دستگاه کاردیو توئیستر cardio twister

میله بارفیکس Door Gym

اسلیم بادی Slim Body Shaping

لیست محصولات آرایشی بهداشتی

اتو موی مسافرتی Iron Travel

سر اسکالپ کلینسینگ Scalp Cleansing Brush

ریوو استایلر Revo Styler

کیتچن شف Kitchen Chef

صابون ریز الکترونیکی اتوماتیک

لیست محصولات پوشاک

شال عشق Love the Scarf

اسناگی Snuggie

کراوات عشق cravat

مانتو عشق Love Manto

تی-شرت عشق T-Shirt love

لیست محصولات لوازم جانبی

رم ریدر همه کاره ram reader

مودم همراه یو اس بی اینترنت EDGE Modem

کیت ضد اشعه Safer Call

اف ام پلیر ماشین کنترل دار FM Player

لیست محصولات لوازم و اثاثیه

ریموت برایت لایت Remote Brite Light

وان تریپ گریپ One Trip Grip

سواپ دیسپانسر واتر کانون soap dispenser water cannon

دستمال جادویی آقای تشنه Mr Thirsty

بخار شوی مانستر Monster Steam Cleaner

لیست محصولات عطر و ادکلن

ادکلن دیسل Diesel only the brave

وان میلیون زنانه Lady million

وان میلیون One million

آدیداس Adidas

نینا ریچی Nina ricci

لیست محصولات عینک

عینک دودی آفتابی اچ دی ویژن HD VISION

عینک ری بن Ray Ban

لیست محصولات ساعت

ساعت مچی چنل Channel Watch

سواتچ Swatch

شنل Channel

ساعت ال ای دی LED

ساعت ال ای دی Led Watch NIKE

لیست محصولات متفرقه

کری فورنیشینگ ای زیر Carry Furnishings Easier

ریموت برایت لایت Remote Brite Light

نک لاین اسلیمر neck line slimmer

گیره بند لباس زیر خانم ها Cleavage Control Clip

لیست محصولات ماساژور

ماساژور گردن کتف و شانه neck and shoulder massager

استیم ویت StimuVit

اسکین ریلایف ماساژور Skin Relief Massager

ماساژور گردن با قابلیت پخش موسیقی neck massage with music

دمپایی افزایش قد Height Increase Insoles

ماساژور یو اس بی Usb Massagor

لیست محصولات زیور آلات

گردن بند ساعتی کفشدوزکی

ست مروارید عشق Pearl is Love

ست کامل مروارید عشق Pearl is Love

گردنبند استقلال Esteghlal

 

خرید اینترنتیفروش اینترنتیخرید پستیفروش پستی

 

پیگیری مرسولات :

 

كليه حقوق براي سايت خرید فروش اینترنتی گیرنده محفوظ است

تیشرت لاغری خرید زیورآلات خرید اینترنتی افزایش قد خرید ارزان  الکترو اسموک نگین دار باکس موبایل

فروش لباس فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتی عینک میکرو تاچ خرید

خرید ادکلن گن لاغری لیزر سبز تله شاپ ساعت

sitemap.xml  sitemap.html sitemap  ror.xml urllist